graphic-header
Občanský kalendář » «»

březen 2018

2018-2&clndr_act=2018-3-22
2018-4&clndr_act=2018-3-22
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8
9
pátek 9. března   »   1 událost
10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22
23
pátek 23. března   »   1 událost
24
sobota 24. března   »   1 událost
25
neděle 25. března   »   1 událost
26 27 28 29 30 31
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 2/2017  »

Hvězdy v duši!
autor/ka: ESO/G. Beccari 

Bedřich Vypera

Hvězdy v duši!

Že jste se spletli, zjistíte až koncem roku.

V měsíci květnu a červnu bude Mars protínat znamení Blíženců. Můžeme tak očekávat pozitivní energii v oblasti vzdělávání, čerpání informací. V oblasti čerpání peněz však čekejte spíš reproverzní handicap. Díky Merkuru v Beranu si budete také zpočátku měsíce června velmi jistí ve svém rozhodování. Že jste se spletli, zjistíte až koncem roku. V lásce pak Venuše slibuje úspěch zejména těm, kteří vytrvají. Těm, co nevytrvají, mohu zase já slíbit svatý pokoj.

Na jaře bude u Beranů na vzestupu soutěživost. Pokud budete dobří, nahrnou na vás všechnu práci. Pokud budete sakra dobří, nahrnete ji na někoho jiného. Býci, nepodceňujte úsloví „Hop na krávu, už je tele“. Někdy to totiž platí. Anebo budete platit vy. Raci, teď máte možnost dostat se mezi elitu. Protože dokážete otevřít dveře hlubšímu poznání okolního světa, uvidíte, že štěstí nezávisí na penězích. Ale v limuzíně se pl...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?


  Související články:

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:

Kristýna Kubů - Adamov - 26. 4. 2017 17:26

Od té doby, co jsem si přečetla pozdě předpověď, která už se naplnila, čtu horoskop pana Vypery vždy jako první. A nikdy nezklame. Vždy mě minimálně potěší a pobaví. Díky!


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.