graphic-header
Občanský kalendář » «»

březen 2018

2018-2&clndr_act=2018-3-22
2018-4&clndr_act=2018-3-22
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8
9
pátek 9. března   »   1 událost
10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22
23
pátek 23. března   »   1 událost
24
sobota 24. března   »   1 událost
25
neděle 25. března   »   1 událost
26 27 28 29 30 31
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 6/2013  »

Jak pracovat a netrpět
autor/ka: Tereza Šimůnková. Slovenský intuitivní pedagog Peter Živý.  

Tereza Šimůnková

Jak pracovat a netrpět

Hnutí svobodných firem se přes příhraniční kopce převalilo i k nám.

Že nechodí do práce, bylo pro matku mé matky jen dalším potvrzením jejího nezvratného přesvědčení, že manžel její dcery, můj otčím, je zeť na draka. Fakt, že sice nevstává do zaměstnání, ale přesto pracuje, často po večerech a někdy také o víkendu, což se za socíku dělo spíše vzácně, babička nebrala jako polehčující okolnost. Slušný člověk plní stanovené úkoly ve stanoveném čase na stanoveném místě. Na to, že kreativita se rozvrhem od-do neřídí, moje babička nikdy nepřistoupila. Myslím, že s ročníkem narození 1928 to bylo úplně v pořádku.

V pořádku naopak není, že povinnou produkci nápadů v kanclu od devíti do pěti vyžaduje naprostá většina českých firem i dnes. Včetně těch, které by měly svým lidem dávat prostor z principu. Například v jednom velkém pražském vydavatelství redaktoři ráno hlásí příchod trochu modernější variací na píchačky. Pod bossovým befelem se tvoří...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?


  Související články:

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.