graphic-header
Občanský kalendář » «»

leden 2018

2017-12&clndr_act=2018-1-20
2018-2&clndr_act=2018-1-20
PoÚtStČtSoNe
1
pondělí 1. ledna   »   1 událost
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
čtvrtek 18. ledna   »   1 událost
19 20 21
22 23
24
středa 24. ledna   »   1 událost
25
čtvrtek 25. ledna   »   1 událost
29 30 31
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 4/2012  »

Foto k novince: Morální Reforma aneb Je třeba být otužilý

Vít Kouřil

Morální Reforma aneb Je třeba být otužilý

Některé společenské události posledních dvou měsíců by nevymyslel ani Borat...

Umělecká skupina Ztohoven obohatila dějiny české demokracie diverzní SMS akcí, při níž si poslanci — nevědouce o tom — navzájem rozeslali 585 esemesek v tom duchu, že jejich znechucení zkorumpovanou politikou dosáhlo vrcholu a že se přidávají k nově vzniklému hnutí Morální Reforma. Znamenité! Pro-radarová pěnice Vlasta Parkanová ze strany Tradice — Odpovědnost — Prosperita čelí policejnímu obvinění, že předraženým nákupem letadel CASA připravila stát o 660 milionů korun; úplatný ex-hejtman ČSSD David Rath mezitím posílá z vazby jánošíkovské dopisy vyzývající ujařmený lid k povstání… To by nevymyslel ani Borat. „V mezinárodním společenství vládne údiv nad tím, jak země s volným trhem, nezávislou justicí a pluralitním parlamentem mohla upadnout do takového korupčního marasmu, přijít o svobodný trh, nezávislou justici a plnokrevnou parlamentní demokracii,“ soudí spoluzakladatel iniciativy Vra...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.