graphic-header
Občanský kalendář » «»

duben 2018

2018-3&clndr_act=2018-4-20
2018-5&clndr_act=2018-4-20
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6
9 10
11
středa 11. dubna   »   1 událost
Akce » NGO Market 2018
12 13
14
sobota 14. dubna   »   1 událost
15
16 17 18 19
20
pátek 20. dubna (dnes)   »   4 události
21
sobota 21. dubna   »   3 události
22
neděle 22. dubna   »   2 události
23
pondělí 23. dubna   »   1 událost
24
úterý 24. dubna   »   1 událost
25
středa 25. dubna   »   1 událost
26
čtvrtek 26. dubna   »   1 událost
27
pátek 27. dubna   »   1 událost
28
sobota 28. dubna   »   1 událost
29
neděle 29. dubna   »   1 událost
30
pondělí 30. dubna   »   2 události
Akce » Strom roku 2018
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 6/2016  »

Předpověď na počátek roku 2017
autor/ka: foto: archiv F 

Bedřich Vypera

Předpověď na počátek roku 2017

Rok 2017 přinese celkové zklidnění a odpočinek, které už všichni s nedočkavostí vyhlížíme.

Z počátku roku sice budeme vystavení neuvěřitelné snůšce lží, mějte však na paměti, že nejnebezpečnější lži pocházejí od těch, kteří jim věří.

Býci, vězte, že lidé, kteří se něčím odlišovali, to v historii neměli nikdy snadné. Nyní je však odchylka od normy receptem na přežití. Váhy: na momenty, které se vám dřív zdály často bezvýchodné a neřešitelné, budete mít několikanásobně víc času a získáte cenné zkušenosti. Berte však v úvahu, že zkušenost je věc, kterou člověk získá, když už ji vůbec nepotřebuje. Ublíženci: obvolejte známé, o kterých jste už dlouho neslyšeli, a prostě se jen zeptejte, jak se jim daří. Nesuďte je, že mluví najednou tak sprostě. Možná že jen nahlas čtou vaše myšlenky. Raci, v první polovině roku budete mít tendenci užívat zakázané léky. Uvědomte si, že touha užívat léky je snad nejvýraznějším rysem, který lidi odlišuje od zvířat. Narodíte se jen jednou, umřete taky jen jednou, ale žijete celý život! Lvi: na začátku roku budete mít silné umělecké puzení. Každý umělec potřebuje určitý podnět. U vás to budou zpravidla dluhy. Střelci: dobře si rozmyslete, než do něčeho skočíte. Neboť po pitvě je málokdo generál. Panny, mějte se na pozoru při jednání s invalidy, také slepci mohou být zahledění jen do sebe. Vodnáři: možná že vaše snaha nebude náležitě oceněná hned, ale úspěch se dostaví! Trpělivost růže přináší, často však až na hrob.

Pro všechna znamení (kromě Vah) přijde v prvním pololetí příštího roku dobrá zpráva. Prezident se nečekaně a nedobrovolně vzdá svého mandátu. Špatná zpráva je, že to ani zdaleka nemusí být prezident České republiky. Ministr průmyslu Jan M. nedostane cenu Ropák roku, ač by si ji zasloužil. Děti Země totiž vypátrají, že jeho švagrová i přes varování separuje odpad a podporuje Greenpeace. Brněnský Bio(astro)fyzikální ústav ohlásí v březnu senzační objev: celosvětově rozšířená konspirační teorie o chemickém znečistění stratosféry je pravdivá, takzvané chemtrails způsobují Nesmírnílidé.cz. Všichni členové české vlády dostanou k podpisu prohlášení, že souhlasí se vstupem bratrských armád do Tibetu, který byl vždy výsostným územím Říše středu a nikdy jinak! Většina z nich podepíše do poloviny února. Jakmile však vstoupí Neptun do znamení Vah, většina z nich zase odvolá.

Co se bude dít v přírodě? Vzhledem k tomu, že Mars vstoupí do znamení Střelce, začne na Šumavě ubývat rysů. V únoru diagnostikuje veterinární lékař Jaromír B. u šumavské populace ostrovidů krátkozrakost. Starosta Modravy Antonín S. z toho zkoprní (ať už si pod tím slovem představujete cokoli). Skupina slovenských hnědých medvědů opustí v rámci takzvaného Bearxitu území EU přes Karpatský oblouk směrem na Ukrajinu. Ruský premiér Medveděv to označí za provokaci a vměšování se medvědů do svých vlastních záležitostí. Naopak skupina makaků se z Gibraltaru přesune na území Španělska, kde požádá o zoologický azyl.

[27. listopadu 2016]

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?


  Související články:

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.