graphic-header
Občanský kalendář » «»

únor 2018

2018-1&clndr_act=2018-2-19
2018-3&clndr_act=2018-2-19
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8 9
10
sobota 10. února   »   1 událost
11
neděle 11. února   »   1 událost
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 2/2013  »

Vít Kouřil

Ruku na srdce, nic není nastálo

O čem a o kom se v Sedmé generaci psalo před 15 lety?

Minule jsme naše ohlédnutí za patnáct let starými/mladými čísly Sedmé generace končili zmínkou, že tehdejší česká společnost mířila k předčasným volbám. Pád Klausovy vlády způsobený skandálem s nelegálním financováním ODS (povrchní mediální historií ovšem zpravidla interpretovaný jako takzvaný Sarajevský atentát) jak známo vyústil ve vznik přechodné úřednické vlády Josefa Tošovského. A právě v jejím ministrovi životního prostředí Martinu Bursíkovi uzřeli autoři Sedmé generace — po mnoha letech ekologického temna ― naději: „Je nanejvýš pravděpodobné, že nynější, dosud výborný ministr životního prostředí Martin Bursík, bude-li chtít ve své funkci působit déle, nakonec v některé z větších stran skončí a podstatnou část své energie utopí právě ve ,vnitrostranické‘ politice. Lze si však snadno představit, že pokud si udrží na svém postu renomé, kterému se zatím těší, mohl ...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.