graphic-header
Občanský kalendář » «»

březen 2018

2018-2&clndr_act=2018-3-22
2018-4&clndr_act=2018-3-22
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8
9
pátek 9. března   »   1 událost
10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22
23
pátek 23. března   »   1 událost
24
sobota 24. března   »   1 událost
25
neděle 25. března   »   1 událost
26 27 28 29 30 31
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 1/2017  »

Smysl života je ve hvězdách
autor/ka: archiv F  

Bedřich Vypera

Smysl života je ve hvězdách

Uvědomte si, že skutečný lenoch je jen ten, který neumí práci ani předstírat.

Planety v běhu času vytvářejí na obloze rozdílná postavení, která někdy rezonují se strukturou vašeho horoskopu, jindy s horoskopem někoho úplně jiného, a tak vytvářejí individuální proměnu kvality času. Některý čas je ovšem stvořen ze současného působení více různých časů, jež mají s ohledem na nestejnou rezonanci na různé jedince rozdílný vliv. A naopak. Znalost měnících se postavení na obloze může zvídavým lidem (ale i jiným živočichům) pomáhat na jejich životní cestě.

Od března nás bude moudrý Saturn ve znamení Střelce učit hledat reálný smysl života. Pokud se vám to nezdaří, uvědomte si, že negativní zkušenost je také dobrá škola. Je zapotřebí zaštítit svá přání pozitivními emocemi (například: Zlom vaz!) a očistit svou duši od negativních myšlenek (například: Mír všem lidem dobré vůle!). Stojíme na prahu velmi významného období, kdy se obávané blesky Urana a Pluta pomalu...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?


  Související články:

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.