…Aby peníze dávaly smysl

12. září 2013 - 13. září 2013 /

Brno, Fakulta sociálních studií MU, Joštova 10. První konference o etických financích v České republice představí příklady jak eticky, sociálně a environmentálně nakládat s penězy. Zároveň je cílem konference nastartovat proces vedoucí ke vzniku obdobné finanční instituce v ČR. Představí se odborníci z Česka i ze zahraničí. Pořádá Katedra environmentálních studií FSS MU, Trast pro ekonomiku a společnost a Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy. Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.