Alternativní vzdělávání – debata

15. listopadu 2016 /

Sedmá generace vás zve v pondělí 28. 11. od 18:30 hodin do brněnské kavárny Tři ocásci na panelovou debatu s otevřenou diskuzí na téma alternativního vzdělávání a školství.

Co jsou to demokratické školy? Na jakých principech stojí waldorfská pedagogika? V čem je tzv. živá škola živější? Jaké to je, když vzděláváte děti doma?


Naše pozvání do panelu přijali:

  • Irena Janíková, školní psycholožka v demokratické škole v Brně Ježek bez klece
  • Tomáš Jedlička, ředitel waldorfské školy v Brně
  • Barbara Strobachová, ředitelka brněnské tzv.„živé školy“ Letokruh
  • Marta Bačovská, vychovává dvě dcery v domácím vzdělávání, je členkou Asociace domácího vzdělávání a konzultantkou této formy vzdělávání při několika ZŠ

Těšíme se na setkání. K události na FB se můžete přidat a pozvat své přátele tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.