Anketa o (ne)chození do přírody

19. května 2015 /
foto: Markéta Jedličková

V rámci chystaného čísla zaměřeného na kontakt s přírodním prostředím jsme se rozhodli uspořádat mezi našimi čtenáři a čtenářkami menší sondu, jejíž vyplnění by vám nemělo zabrat více než deset minut. Tři z vás, kteří anketu vyplní neanonymně, obdaříme ročním předplatným 7.G. Moc vám děkujeme za váš čas – s výsledky se můžete seznámit přibližně za měsíc ve třetím letošním čísle Sedmé generace. Anketu najdete zde

Vaše redakce 7.G 

P.S.: Děkujeme více než dvěma stovkám z vás, kteří anketu vyplnili. Předplatné Sedmé generace vyhrávají Pavel Rejchrt, Pavel Nygrýn a Jindřiška Machatová, gratulujeme!

Jeden komentář: “Anketa o (ne)chození do přírody”

  1. Zdeněk Vermouzek, Ruda nad Moravou napsal:

    Doporučuji výrazně zvýraznit odkaz na anketu – už jsem to málem zavřel, že tam chybí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.