Benefiční koncert pro šumavskou divočinu

28. ledna 2014 /

Praha, Lucerna. Od 19:30. Hlavním cílem akce je zejména informovat o alarmující situaci ohrožení šumavské divoké přírody, ovšem finanční výnos ze vstupného samozřejmě bude transparentně poukázán na dobročinné účely – na další činnost ekologického Hnutí DUHA s cílem omezovat kácení lesů v Národním parku Šumava i dalších chráněných rezervacích a prosadit v Parlamentu ČR lepší zákon o Národním parku Šumava, který ochrání divočinu před těžaři a developery. Pořádá Hnutí DUHA, více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.