Brněnský světelný cirkus pro Hodinu Země

28. března 2015 /

Čas a místo  konání: 20 – 22 h, centrum Brna – sraz ve 20 h u sochy TGM na Komenského náměstí, Brno. Vydejte se na večerní komentovanou procházku brněnskými ulicemi. S Janem Hollanem (astronomem, tmářem a novým členem přestavenstva Technických sítí Brno) budeme pozorovat světlo a tmu, pochválíme i pohaníme veřejné osvětlení. Uvidíme hvězdy nad Brnem?
Akce je příspěvkem k celosvětovému happeningu Hodina Země (28/3, 20:30 – 21:30). Začátek procházky bude spojen s čekáním zda zhasne i Špilberk. Prý ano…
Vstup na cirkus zdarma.  Není třeba se předem hlásit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.