Česká divočina – seznamte se

30. března 2015 /

Co všechno vlastně skrývá divočina? Máme nějakou opravdovou divočinu i v Česku? Jde divočina ochutnat? A najdu ji třeba i ve městě? Přijďte v pondělí mezi 14 a 17. hodinou do Otevřené zahrady Nadace Partnerství v Brně na netradiční úvodní konferenci o tom, kde a jak by mohla vzniknout divočina v Česku. Divočinu vám představíme nejen z odborného pohledu, ale budete si i moci naživo “osahat”, co všechno vlastně pojem “divočina” může ukrývat. Více zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.