Co chystáme do nového čísla?

29. května 2016 /

Ve třetím letošním čísle se můžete těšit na rozhovory s indickým environmentalistou Ashishem Kotharim, předsedou Strany zelených Matějem Stropnickým nebo blízkovýchodním uprchlíkem, dále na reportáže z barcelonského dumpster divingu a uhelné blokády Ende Gelände, recenze filmů Bábušky z Černobylu a Co se nenosí, na výlet s Číňanem, velryby, využití ovoce nebo makrobiotiku pro děti. V hlavním tématu přiblížíme environmentální situaci v Praze. Prozatím si můžete dočítat články z letošní dvojky, z níž pro nepředplatitele odemykáme článek Petra Jelínka Divočíme! o partyzánském boji za druhově bohatý les. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.