Co chytáme do letošní dvojky?

26. března 2014 /
foto: Radek Svoboda

V letošním druhém čísle se vypravíme za ostravsko-karvinskou přírodní exotikou, do beskydské oblasti tmavé oblohy, jesenických hvozdů nebo dolnorakouské Vinné čtvrti. Kromě takzvaného měkkého turismu též přiblížíme našeho největšího hada, globální výchovu, šetrné zateplování, atlas masa, mediální rady, brněnský hlavák, bulharský nerůst či osudy zakladatele etikoterapie Ctibora Bezděka. O názory se s námi podělí ochranář Pavel Dekař, irský systémový vědec David Korowicz nebo slovenský lesník a fotograf Karol Kaliský. V recenzích si tentokrát políčíme na film Vlčie hory, knihu Naplavené dříví či divadelní hru Žumpa. A pozor, po letech se vrátí další kolo Ekohitparády! Krátit čas si mezitím můžete dočítáním minulého čísla.

Meandry Odry u Bohumína, foto: Radek Svoboda. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.