Co přinese dvojka 7.G?

28. března 2012 /

V právě připravovaném druhém letošním čísle Sedmé generace přineseme téma o sdílení, reportáž ze záchranné stanice volně žijících druhů živočichů, rozhovory s dramatikem Romanem Sikorou a solárním energetikem Milanem Smržem, profil proslulého ekologického novináře Josefa Velka nebo články o industrializaci Arktidy, land grabbingu, masovýrobě, ekovýchově či hrozících konfliktech o vodu. Těšit se můžete i na recenzi knihy Staří mistři haiku nebo filmu Když se kácí les. A to samozřejmě není vše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.