Co přinese trojka 7.G?

29. května 2012 /
foto: Michal Bartoš

V chystaném třetím čísle Sedmé generace přineseme téma o malých obcích včetně reportáže ze slovenské Zaježové, rozhovor s právničkou Eliškou Wagnerovou, vzpomínku na návrh Josefa Vavrouška reformovat OSN, profil architekta Ladislava Źáka, esej Martina Škabrahy o sdílení, články o konfliktech mezi přírodními parky a místními obyvateli, o předvídaném konci knih, ale i břidlicovém plynu, cestě na Říp, Ekologických dnech Olomouc, Limitech růstu nebo recenze filmů Lid versus Donald Trump a Závod ke dnu. Ve vašich schránkách či monitorech se trojka objeví ve druhé polovině června.

Přejeme vám udržitelný nástup léta! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.