Co připravujeme do nového čísla?

3. června 2015 /
foto: Michaela Šebetovská. Karpaty.

Letošní třetí číslo zčásti zasvětíme ne/chuti ke kontaktu s přírodou – mimo jiné o ní budeme hovořit s ekopsychologem Jana Krajhanzlem a zprostředkujeme, jaké zkušenosti s navštěvováním přírody mají naši čtenáři. V seriálech prosondujeme norskou přírodu, kompostování, včelí underground nebo slovenský biomasakr. Dále přiblížíme rumunské aktivisty, iniciativu Brno blokuje, nakupování potravin v Nizozemí, novopohanství nebo environmentální přínos počítačových her. Dočkáte se i rozhovoru se slovenským ochranářem Jurajem Lukáčem, recenzí filmů Causa Carnivora a Night Moves nebo knih Tržní farmaDivoká příroda Prahy. Prozatím si můžete dočítat články z letošní dvojky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.