Dotazník pro čtenáře

4. července 2011 /

Zajímá nás váš názor na časopis. Chtěli bychom se dozvědět víc o těch, pro které Sedmou generaci tvoříme, abychom ji mohli dělat ještě víc “na míru”. Připravili jsme proto pro vás krátký dotazník – je anonymní a informace budou sloužit pouze pro potřeby redakce.

Poprvé jsme dotazník pustili do světa na konci roku 2004, podruhé pak o tři roky později. Pokaždé se nám sešly velmi užitečné informace, které jsme se snažili zohlednit v přípravě Sedmé generace. Pokud vás zajímá, jak se časopis během let proměňoval, podívejte se do fotogalerie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.