Dvojka 7.G v kuchyni

2. dubna 2013 /

Zatímco jaro vyčkává, v redakci čile připravujeme téma o uznání práv rostlin, respektive přírody.V letošní dvojce se též dozvíte leccos o pěstování jihoamerické quinoy, horách odpadků na Tchai-wanu, olomouckém mrakodrapu Šantovka, rozkladné politice ministerstva životního prostředí, filmech (R)evoluce kulturně kreativních Der rechte Weg nebo knihách Merchants of Doubt a Posvátná rostlinná medicína. V seriálu Zelené srdce představíme ekopedagožku Emílii Strejčkovou a v rozhovorech názory mistra světa v thai-boxu a vegana Jana Müllera nebo expremiéra Vladimíra Špidly. A to samozřejmě nebude vše.

Přejeme inspirativní čekání na jaro. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.