Ekologické dny Olomouc 2013

19. dubna 2013 /

Dnes ve 20:00 slavnostně zahajují Ekologické dny Olomouc koncertem varhaníka Enrico Zanovella v Chrámu sv. Michala. Ještě předtím se na Sluňákově dozvíte, jak postavit dům ze slámy a hlíny, zítra pak můžete cestovat líbeznou krajinou Bradla nebo naslouchat příběhům starého varana Irangy. A to samozřejmě není vše: během následujících třinácti dnů vás s leitmotivem Chvála polyfonie čeká řada přednášek, promítání, besed, koncertů a závěrečným ekojarmarkem na Horním náměstí. Mimo jiné si můžete vyslechnout slova Stanislava Komárka, Jana Kellera, Václava Bělohradského, Zdeňka Kratochvíla, Ivana M. Havla, Zdeňka Neubauera, Václava Cílka nebo Františka Skálu, respektive hudbu Tomáše Kočka, Ivy Bittové, Luboše Pospíšila nebo Vladimíra Mišíka. Podrobný program najdete zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.