Ekologické dny Olomouc 2014

19. dubna 2014 - 1. května 2014 /

Čtyřiadvacátý ročník tuzemského ekologického svátku bude zasvěcen různým podobám vzdoru a protestu. Přednášet a diskutovat přijedou například Václav Bělohradský, Stanislav Komárek, David Storch, Jiří Sádlo, Jiří Pehe, Jiřina Šiklová, Zdeněk Pinc, Cyril Höschl, Milena Bartlová, Karel Nejedlý či představitelé zdejších zelených stran. Mimoto Ekologické dny Olomouc opět nabízejí nejrůznější putování krajinou, výstavy obrazů i fotografií plus závěrečný prvomájový Ekojarmark na olomouckém Horním náměstí. Hlavní program EDO začne 19. dubna, některé akce však proběhnou dříve: například na lesní mateřskou školku se můžete zajít podívat do parku v sobotu 12. dubna a po stopách olomouckých popelářů se můžete vydat ve středu 16. dubna. Program najdete zde.

Připomínáme ještě, že přespolní se můžou levně ubytovat v nízkoenergetickém Sluňákově, ať už ve vlastních spacácích (50 Kč/noc), nebo na postelích (150 Kč/noc). 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.