Ende Gelände — česká výprava

12. května 2016 - 15. května 2016 /

Proschim, Německo — lužický klimatický kemp. Akce občanské neposlušnosti k přerušení provozu na povrchovém hnědouhelném dole v německé Lužici, které se účastní tisíce lidí z celé Evropy. Jedná se o veřejně oznámenou masovou blokádu. Iniciativa Limity jsme my vypravuje na akci autobus z Prahy a dojednává se možnost vypravit autobus ze Slovenska (Košice, Bratislava, Brno, Proschim). Více na Facebooku přes Limity jsme my — společně proti uhlí, nebo tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2024 vychází v 2. polovině srpna.