Feed in Tarif, Green Bonuses a další záhadná a tajná slova. Co znamenají?

7. září 2013 /

Brno. FSS MU, Joštova 10, aula. Od 11:00 do 12:30. Kdo může za tunel jménem obnovitelné zdroje energie? Je známý hlavní problém? A pokud ne, v čem spočívá? Jak se vyrovnávat se zašpiněným jménem čisté energie? Je možné s lidmi předpojatě naštvanými na ekology konstruktivně mluvit? Jak lze obnovitelné zdroje propagovat? Hovoří Martin Sedlák, Aliance pro energetickou soběstačnost. Pořádá Katedra environmentálních studií a Katedra mezinárodních vztahů a evropských studií FSS MU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.