Festival Velké výzvy

27. května 2011 /

Hnutí DUHA připravuje pohodovou sobotu (4. června) na pražské Kampě. Můžete se těšit na koncerty známých kapel (například Mňága a Žďorp, Priessnitz, Mako!Mako), divadlo pro děti, farmářský trh, přehlídku technologických vychytávek i setkání se známými osobnostmi. Celým dnem vás provedou moderátoři Petr Vacek a Pavel Anděl. Vstup je zdarma. Podrobnosti najdete zde.

{{T YOUTUBE vyska=“300″ sirka=“400″ odkaz=“http://www.youtube.com/watch?v=zL8YrhTIY8U“}}

Festival je součástí iniciativy Velká výzva, kterou Hnutí DUHA prosazuje nový zákon, který závazně stanoví, jak bude Česká republika snižovat exhalace skleníkových plynů o 2 % ročně. Velkou výzvu už podpořilo více než 16 tisíc lidí včetně řady známých osobností v čele s Václavem Havlem.

{{T YOUTUBE vyska=“300″ sirka=“400″ odkaz=“http://www.youtube.com/watch?v=uON6SYUW-ls“}}

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.