I. ročník Konference Naše příroda 2015

1. prosince 2015 /

Clarion Congress Hotel Olomouc. I. ročník konference Naše příroda 2015 představuje téma „Péče o bývalé vojenské prostory“. Ochrana přírody na území bývalých i současných vojenských prostorů – významné projekty představující vhodné managementy a jejich úskalí. Výměna zkušeností mezi odborníky ze státních i nestátních institucí nejen z České republiky, ale také se zahraničními hosty ze sousedního Německa a Slovenska. Bližší informace a program naleznete v přiložené pozvánce a na www.konference-priroda.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.