Institut osobního bankrotu

29. května 2013 /

JIhlava. Centrum školení Jihlava, Havlíčkova 28a. Od 9.00 do 15.00. Dostali jste se do životní situace, kdy Vám dluhy přerůstají přes hlavu? Myslíte si, že by správným řešením pro Vás mohl být osobní bankrot? Nebo Vás jen zajímá, jak institut osobního bankrotu vlastně funguje? Jaký je princip oddlužení, jaké podmínky musí dlužník splňovat a jak podat návrh na oddlužení krok za krokem? Chcete se orientovat v pojmech jako úpadek, veřitel, nebo insolvenční řízení? A vědět, na koho se obrátit v případě finančních problémů? Pak je kurz Institut osobního bankrotu připraven právě pro Vás.Kurz je veden interaktivně s mnoha ukázkami, příklady z praxe, praktickými cvičeními i návody. Pořádá Aletheia. Více zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.