Jak šel čas se 7.G

11. července 2011 /

Před dvaceti lety vyšlo nulté a nato první číslo Poslední generace. Podívejte se do fotogalerie, jak se časopis během dvou desítek let vyvíjel.

Přečtěte si gratulace ke dvacetinám Sedmé genetarace od Jana Kellera, Erazima Koháka a Bedřicha Moldana.

Soutěž o (eko)ceny

Připravili jsme pro vás soutěž o skromné, leč hodnotné (eko)ceny. Pro předplatitele stačí správně odpovědět na sedm mazaných otázek.

Pro občasné čtenáře máme složitější podmínky. Vedle správného zodpovězení kvízu je třeba poslat vlastní fotku letošího čísla 7.G na téma „co všechno se dá dělat či zažít se Sedmou generací“. Autor(k)y sedmi nejlepších fotografíí, které vybere redakční rada 7.G, zařadíme do slosování.

Podívejte se do fotogalerie, jak s úkolem naložili někteří soutěžící.

Další podrobnosti najdete na narozeninových stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.