Klimaticko-energetická strategie EU na období 2020-2030

7. září 2013 /

Brno. FSS MU, Joštova 10, aula. Od 16:30 do 18:00. Přijetím Zelené knihy v březnu 2013 Evropská komise oficiálně zahájila rozpravu o politice EU v oblasti změny klimatu a energetiky do roku 2030. Jaké otázky se v této souvislosti diskutují v institucích EU? Například jakou roli může při snižování emisí sehrát zachycování a ukládání oxidu uhličitého (CCS)? V rámci letní školy “Výhledy české energetiky” hovoří Alexandr Jevsejenko. Pořádá Katedra environmentálních studií a Katedra mezinárodních vztahů a evropských studií FSS MU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.