Kurz Akce příroda 3

6. listopadu 2015 - 8. listopadu 2015 /

Chcete se dozvědět jak smysluplně pomáhat přírodě v terénu? Na KAPu se dozvíte spoustu informací, které vám pomůžou při pořádání vašich akcí na pomoc přírodě. Ať už půjde o spolupráci v týmu, organizaci práce, vymýšlení programu, propagaci, enviromentální stránku, technické zajištění – vždycky je co zlepšovat a v čem se něco nového naučit. Dozvíte se také jak sázet stromy, jak jednat s obecní samosprávou, se samosprávou CHKO, jak pracovat s dobrovolníky a mnoho dalšího.Pořádá Hnutí Brontosaurus. Více informací najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.