Letní škola přírodního stavitelství s Petrem Skořepou

16. července 2016 - 26. července 2016 /

Intenzivních 10 dní teorie i praxe v letním táboře Polana v Bílých Karpatech.  Jedná se o spojení teoretických seminářů „Přírodní stavitelství“ a „Cesta soběstačnosti“ s praktickým workshopem „Hliněné omítky, izolace ze slaměných balíků“, které Ekovesnice pořádá v průběhu roku.  Letos je letní škola pojatá jako tábor, kam mohou přijet i celé rodiny s dětmi.  Program i ubytování proběhne na dětském táboře s dřevěnými chatkami. Pro děti od 4 let je připraven samostatný program. Více informací a přihlášky na www.ekovesnice.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.