Lidé a krajina III.

29. května 2014 - 30. května 2014 /

Cílem interaktivního dvoudenního semináře je diskuze o možnostech a limitech implementace Evropské úmluvy o krajině. Seminář se bude zabývat implementací Evropské úmluvy o krajině, jejíž ratifikací se Česká republika zavázala k ochraně a péči o krajinu a její uspořádání. Seminář bude sloužit k setkání českých i zahraničních odborníků v oboru plánování a správy krajiny, zástupců dotčených ministerstev a uživatelů krajiny, k představení jejich práce a konfrontaci názorů v dané oblasti. Více zde
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.