Mezinárodní den alternativ ke spalovnám

14. července 2014 /

Celosvětový den alternativ ke spalovnám odpadů je organizován mezinárodní sítí GAIA (Global Aliance for Incineration Alternatives). Datum těchto akcí je zvoleno na první den jednání Mezivládního výboru pro přípravu Stockholmské úmluvyo zákazu a omezení perzistentních organických látek, které proběhne od 14. do 18. července v Ženevě. Cílem je poukázat na negativa spaloven a představení méně ekologicky škodlivých metod zpracování odpadu. Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.