Na co se můžete těšit v pětce?

19. září 2014 /

V říjnovém vydání Sedmé generace vám nabídneme ekologicko-válečné hlavní téma, reportáže z Beskyd, farmářských trhů nebo Schumacher College, rozhovor s Brontosaurem, muzikantem Jardou Svobodou a indickou ochranářkou Bahar Dutt, recenze na knihu (R)evoluční ekonomie a filmy Nádherná zelená a Muž, který sází stromy. Dále představíme ekologické stavitelství, násilí páchané na ekologických aktivistech nebo polemiku o Atlasu masa. Prozatím si můžete dočítat články z letošní čtverky.

Ochranářka Bahar Dutt, foto: VIJAY BEDI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.