Na Šumavě jde do tuhého

16. června 2011 /

Zdá se, že se ředitel Jan Stráský pustil do likvidace národního parku zákony nezákony. Proto Hnutí DUHA na Šumavě posiluje dobrovolnické hlídky, aby monitorovaly situaci. Možná bude potřeba vyhlásit nenásilnou blokádu. Aktuální informace sledujte na na facebooku Proti tunelování našich lesů. Chcete-li pomoci přímo v národním parku, pište na pomoc.sumave@gmail.com.

Pokud chcete vědět víc o kauze „kůrovec na Šumavě“, přečtěte si rozhovor s Jaromírem Bláhou, lesnickým expertem Hnutí DUHA. Vyjde v 7.G 3/2011, která půjde do světa ve čtvrtek 23. června.

Další texty o Šumavě a lesích:

Šumavské politické panoptikum

Blokády jako záchranná brzda?

Jak ohlodat poslední neohlodanou kost

Jak se do lesa volá…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.