Nahota ― vzor príroda

20. srpna 2012 /
foto: Martha Cooper
Nahota patrí k umeniu odpradávna. Vyzliekanie v prírode a pre prírodu je však relatívnou novinkou. Spojenie nahého tela, prírodného prostredia a umenia pritom môže pomôcť k bližšiemu vzťahu medzi človekom a prírodou.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Jeden komentář: “Nahota ― vzor príroda

 1. Darksome, darksome.eu napsal:

  Umělecký fotograf Darksome průběžně hledá nové modelky pro spolupráci v oblasti uměleckého aktu.

  Jedná se převážně o fotografie pořízené v infračerveném spektru, které jsou charakteristické svým snovým nádechem a výrazným barevným posunem, jehož následkem výsledné fotografie působí spíše jako obrazy.

  Nově mám též možnost pořizovat 3D fotografie, které lze stejně jako 3D filmy, které se v posledních letech začínají rozšiřovat, prohlížet na 3D televizích, případně i na běžném monitoru prostřednictvím barevných brýlí.

  Formou spolupráce je TFP, tedy bez nároku na honorář jak ze strany modelky, tak fotografa a místem focení Znojmo.

  Fotografie a více informací naleznete na: http://darksome.eu/
  Kontakt: info@darksome.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2022 vychází v 2. polovině února.