Nová 7.G: Auto, ne/přítel člověka

20. srpna 2013 /

Čtvrté letošní číslo Sedmé generace je ve znamení automobilismu – jeho boomu, nazelenalých výhonků, takzvaných „přírodě přátelských aut“, i car free alternativ. Dočkáte se ale samozřejmě i řady jiných článků: kauzy nezaložení CHKO Soutok, reportáž z klimatického hnutí 350.org, profilu woodcraftera Miloše Seiferta nebo rozhovoru se zpěvačkou Monikou Načevou. Přibližujeme také osudy zahrádkových osad, fenomény sdíleného cestování a mobilního environmentálního vzdělávání, etická dilemata nanotechnologií a robotiky, ne/výhody vytápění peletami nebo tuzemskou nabídku ekokosmetiky. A to vše kořeníme filmovými, knižními a ekosexuálními tipy.

Seznam všech článků čísla najdete zde, seznam prodejních míst – ať již tištěné nebo elektronické verze Sedmé generace – je tady, pro informace o různých typech předplatného 7.G si klikněte sem

Na webu 7.G jako obvykle najdete více fotek než v tištěném čísle, tentokrát si můžete prohlédnout fotografie Moravské Amazonie od Jana Miklína nebo portréty Moniky Načevy, které u ní na venkově nafotil Ondřej Besperát. 

Inspirativní četbu přeje a na čtenářské ohlasy se těší

redakce 7.G

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.