Nová 7.G je tu: Malí, odvážní a solidární

19. října 2012 /
foto: Sava Marinkovic

V pátém, letními cestami prodchnutém čísle Sedmé generace na vás čekají pozitivní eko-inspirace z Ekvádoru, Portugalska či Francie, reportáže z klimatického kempu v Porýní a z veganských gurmánských večerů, články o Zelené úsporám, asignování daní na Slovensku, předvolební kampani v USA, větrnících u Sv. Heleny či bytostném filosofu Josefu Šafaříkovi. Nechybí ani recenze Thoreauových Mainských lesů, výboru Odkaz naděje M. L. Kinga, divadelní hry Enron či filmu Divoká stvoření jižních krajin. Závěr je vyhrazen rozhovoru s aktivistou NESEHNUTÍ Milanem Štefancem a nové servisní rubrice Občanský kalendář, v níž vás budeme informovat a zajímavých přednáškách, konferencích, dílnách, peticích či významných dnech. 

Seznam všech článků čísla najdete zde. Tištěnou verzi Sedmé generace si můžete zakoupit na jednom z prodejních míst, elektronickou verzi pak na portálech Publero.comFloowie.com nebo Rajknih.cz. Informace o předplatném Sedmé generace najdete tady

Inspirativní čtení vám přeje

redakce 7.G 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.