Nová 7.G: My žijeme v Praze

22. června 2016 /

Ve třetím letošním čísle si můžete přečíst rozhovory s indickým environmentalistou Ashishem Kotharim, předsedou Strany zelených Matějem Stropnickým nebo iráckým uprchlíkem Awsem Alhalabym, reportáže z barcelonského dumpster divingu i ze setkání s Číňanem ve vlaku do Českých Budějovic, dále články o principech makrobiotiky, lovených velrybách, zapomínaném ovoci nebo netradiční ochraně indonéských pralesů, a nakonec i recenze filmů Bábušky z Černobylu Co se nenosí a knihy Jareda Diamonda Svět, který skončil včera. V hlavním tématu přibližujeme Prahu přírodní, automobilovou, developerskou i hřbitovní.

Vydání jako obvykle doplňujeme rubrikami Ekologický kompost, Librarium a Občanský kalendář. Na web též zavěšujeme dvě nové fotogalerie: z katalánského dumspter divingu a z pražského přírodního hřbitova Les vzpomínek.

Seznam všech článků čísla visí zde. Tištěná verze Sedmé generace je k dostání na jednom z prodejních míst, e-verze pak na Publero.comFloowie.com nebo Rajknih.cz. Informace o předplatném 7.G najdete tady.

Skvělé léto přeje

redakce 7.G

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.