Nové číslo: Na co se můžete těšit?

24. července 2014 /
foto: Ekocentrum Koniklec

V nadcházejícím srpnovém čísle Sedmé generace vám nabídneme rozhovory s Naomi Aldortovou a Radanou Parmovou, reportáže ze španělské Granady a britské Schumacher College, recenze na film Školitelé světa a knihy Rybí krev Jiřího Hájíčka či Anna Josteina Gaardera. Dále přiblížíme hospodaření s dešťovou vodou, vlčí hlídky, dolnorakouskou cyklodopravu nebo vedlejší důsledky výroby palmového oleje. V hlavním tématu pak rozebereme různé formy xenofobie a intolerance v současné České republice i na Slovensku. Prozatím si můžete dočítat články z letošní trojky

foto: Ekocentrum Koniklec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.