Novinky v předplatném 7.G

26. prosince 2011 /

Jak si možná naši čtenáři povšimli, s cenou základního předplatného Sedmé generace jsme museli jít po třech letech o něco nahoru – na rovných 390 Kč. Dotlačila nás k tomu souhra zvýšeného DPH a grantově-hospodářsky nejisté budoucnosti. Doufáme, že to nebude mít vliv na vaši přízeň a vynasnažíme se, abychom tuto změnu kompenzovali o to kvalitnějším obsahem.

Jako určitý revanš jsme pro vás nachystali rozšířenou předplatitelskou nabídku:

  • Patříte-li do studentského stavu, anebo pobíráte-li jakýkoli typ důchodu, zdražení pro vás nebude tak citelné. Stačí nám na redakční email poslat kopii příslušného potvrzení a cena ročního předplatného rázem klesne o třicet korun – na 360 Kč.
  • Váháte stále ještě, čím obdarovat k Vánocům své blízké? Třeba dojdete k závěru, že by je potěšilo dárkové předplatné Sedmé generace na příští rok. Objednávky zaslané do středečního dopoledne by ještě měla Česká pošta stihnout doručit do Štědrého dne.
  • Nejen k dárkovému předplatnému lze eventuelně přibalit i šumavský kalendář na příští rok. Tato nabídka bude platit i po Novém roce – tedy pokud se po kalendářích do té doby nezapráší.
  • K dřívějším nabídkám přibyla jedna nová. Pokud z jakéhokoli důvodu netoužíte po tištěném vydání Sedmé generace, nachystali  jsme pro pro vás možnost předplatit si elektronickou verzi časopisu společně s přístupem do archivu 7.G sahajícího až do roku 1991.
  • Nezapomněli jsme ani na naše stávající předplatitele: na webu se pro ně nově objevil, věříme, že přehledný, servis.
     

Souhrnné informace o předplatném jsou k nahlédnutí zde.

Doufáme, že vám  předplatitelská nabídka přijde vhod a budeme rádi, pokud se i příští rok setkáme nad pomalu čtenými, a většinou i pomalu psanými stránkami Sedmé generace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.