Nový dvojdárek k předplatnému 7.G

10. dubna 2015 /

Pokud byste chtěli mít ve schránce všech letošních 6 čísel, můžete si k nim objednat nový dvojdárek: aktualizované vydání publikace Velké šelmy v českých lesích, která shrnuje poznatky o vlivu velkých šelem na další druhy zvířat a okolní prostředí, plus brožura ČSOP Veronica Pozvěte žížaly domů – Na bioodpoad s důvtipem. V ní najdete nejen návod na vlastnoruční výrobu domácího kompostéru, ale i rady a tipy, jak se o žížaly správně starat. Velké šelmy a žížaly si můžete k předplatnému objednat tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.