Ochrana a obnova místního životního prostředí

4. září 2013 /

Pardubice. Automatické mlýny, Mezi Mosty 436. Od 9:00 do 15:30. Chcete vědět, jak se zapojit do rozhodování o využívání veřejných prostor ve Vaší obci? Máte nápad k založení komunitní zahrady, nové naučné stezky, chcete se zapojit do péče o cenné přírodní lokality, ale nevíte, jak na to? Máte zájem udržovat a rozvíjet místní tradice, udržitelný cestovní ruch nebo komunitní život? Mnoho praktických návodů, kde získat informace, jak svůj nápad zrealizovat a kde na to sehnat prostředky, obsahuje právě kurz Ochrana a obnova místního životního prostředí. Kurz je veden interaktivně s mnoha ukázkami, příklady z praxe, praktickými cvičeními i návody. Pořádá Aletheia. Více zde
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.