Orientace na trhu finančních institucí

22. května 2013 /

 České Budějovice. Jihočeská hospodářská komora, Husova 9. Od 9.00 do 15.30. Jsou pro Vás mnohé finanční produkty a pojmy “španělskou vesnicí”? Potřebujete poradit jaký druh půjčky je pro Vaši potřebu nejvhodnější? Nebo jak nakládat s penězi, aby se zhodnocovaly? Na co si dát při sjednávání finančních produktů pozor? Obáváte se obrátit na finanční poradce, protože k nim nemáte důvěru? A nevíte, kde najít spolehlivé informace? Přijďte na kurz Orientace na trhu finančních institucí, kde získáte odpovědi nejen na výše uvedené dotazy, ale budete mít možnost zeptat se na otázky, které tíží právě Vás. Kurz je veden interaktivně s mnoha ukázkami, příklady z praxe, praktickými cvičeními i návody. Pořádá Aletheia, více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.