Pečuj a vypečeme tě: zpráva o neplacené práci v ČR.

13. listopadu 2012 /

Praha, Sicily café, Senovážné nám. 2. Kulatý stůl u příležitosti stejnojmenné knihy. Diskutovat se bude o alternativních formách ekonomiky, neplacené práci a péči. Vystoupí Alena Wagnerová, Ilona Švihlíková a Miluš Kotišová. Akci pořádá Gender Studies. Podrobnosti zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.