Podpořte autor(k)y 7.G: Flattr

21. srpna 2013 /

Chcete podpořit oblíbeného autora, nebo se vám zkrátka líbí jen některé naše články? Není nic jednoduššího, než kliknout na Flattr tlačítko pod každým textem. Vypadá a funguje přibližně stejně jako „líbí se mi“ tlačítka na Facebooku. Než začnete, zaregistrujte se na www.flattr.com  a svůj účet „nabijte“, například pomocí platební karty – minimum jsou 2 eura. Každý měsíc je pak můžete rozdělit mezi autory, které si sami určíte. Za flattrování děkujeme, stejně jako za předplatné nebo jinou podporu Sedmé generaci.

P.S. Více informací o Flattru na stránkách Sedmé generace najdete tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.