Předplatné nově i na Slovensko

12. února 2012 /

Slovenští příznivci a příznivkyně Sedmé generace, zbystřete! Po dlouhých letech se nám opět podařilo zajistit únosnou cestu, jak si Sedmou generaci předplácet i na Slovensku. 

Základní cena ročního předplatného činí 19 eur, s kalendářem či diářem je o dvě eura vyšší. Předplatíte-li si jen elektronickou verzi časopisu s přístupem do kompletního archivu sahajícího až do roku 1991, zaplatíte pouze 8 eur. Studentům a důchodcům nabízíme u klasického předplatného slevu, movitějším či štědřejším možnost stát se sponzory Sedmé generace. I symbolický příspěvek posílí naši nezávislost.

Chcete-li si předplatit tištěnou verzi časopisu, stačí ZDE vyplnit krátký formulář a vybrat si, zda si k předplatnému přejete poutavý kalendář s fotografiemi šumavské přírody anebo šelmí diář na rok 2012. S případným dárkem vám v průběhu několika dní pošleme poštou aktuální (u budoucích objednávek starší ukázkové) číslo časopisu a emailem platební instrukce. 

Kromě klasického předplatného můžete 7.G věnovat jako dar někomu z vašich blízkých anebo si předplatit pouze elektronickou verzi časopisu

I nadále přitom platí, že distribuci jednotlivých či starších čísel 7.G zajišťuje na Slovensku bratislavské ekocentrum Živica.

Děkujeme vám za zájem o Sedmou generaci a budeme moc rádi, když se o této zvěsti podělíte se svými priatelmi. 

2 komentáře: “Předplatné nově i na Slovensko”

  1. Radoslav Plánička, Zajezova napsal:

    vyyyyyborne, "zaspamoval" som rozne mailove konferencie na SK, tak dufam, ze bude nejake odozva 🙂
    drzte sa

  2. redakce 7.G, Brno napsal:

    Ó, moc děkujeme a doufáme, že se někdy dostaneme do Zaježové na reportáž 🙂 Držte sa tiež.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.