Sedmá generace

Předplaťte si 7.G s dárkem (SK)

7.G si chci předplatit od čísla

/

Vybrat si, od kdy chcete začít, můžete v našem archivu. Pokud si zvolíte až některé z chystaných čísel, pošleme vám (s případným dárkem) starší výtisk, aby vám čekání lépe uteklo.

Mám zájem o předplatné...

Barva:

Částky v korunách jsou orientační, mohou se měnit v závislosti na denním kurzu.

Na slevu mají nárok studenti, důchodci a kdokoliv, kdo chce Sedmou generaci odebírat, ale standardní cenu si momentálně nemůže dovolit.

Chci podpořit vydávání 7.G

Každý, byť i symbolický, příspěvek posiluje naši nezávislost a pomáhá nám přípravovat ještě kvalitnější čtivo. Chci proto podpořit vydávání 7.G sponzorským bonusem ve výši

Slovenským dárcům bohužel není umožněno, aby si dar jiné než slovenské organizaci odečetli od základu daně. Za váš příspěvek velmi děkujeme.

Vaše údaje

(Proč nám to pomůže?)

* povinné položky

Přeji si platit...

doporučujeme

Nejpohodlnější a nejbezpečnější forma zaplacení pomocí systému ThePay. Jeho prostřednictvím můžete po odeslání objednávky rovnou zaplatit pomocí Vaší platební karty, nebo ze svého internetového bankovnictví.

Tato možnost je dostupná vlastníkům karet Visa či MasterCard, a dále klientům České spořitelny, ČSOB, Raiffeisenbank, Komerční banky, mBank, Sberbank, Fio banky a GE Money Bank.

Na uvedenou emailovou adresu vám během pár dní pošleme variabilní symbol kvůli identifikaci platby. Pak už jen stačí zadat platební příkaz či zajít se složenkou (její vzor je zde) na poštu.


Fakturační adresu si snadno zjistíme sami.

Přihlášení k odběru emailového newsletteru

Váš vzkaz pro 7.G

Odesláním formuláře udělujete souhlas pobočnému spolku Hnutí DUHA - Sedmá generace, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. a také v souladu s GDPR (General Data Protection Regulation), obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů zpracovávala osobní údaje. Více v Zásadách Ochrany osobních údajů.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.