Sedmá generace

TEST předplatné

7.G si chci předplatit od čísla

/

Vybrat si, od kdy chcete začít, můžete v našem archivu. Pokud si zvolíte až některé z chystaných čísel, pošleme vám (s případným dárkem) starší výtisk, aby vám čekání lépe uteklo.

Mám zájem o předplatné TEST...

Barva:
Pánské:
Dámské:

Barva:

Se slevou mají Sedmou generaci studenti a důchodci. Patříte-li mezi první jmenované, pošlete nám prosím do tří dnů scan vašeho ISICu anebo potvrzení o studiu na sgenerace@hnutiduha.cz. Ve druhém případě nám pošlete scan rozhodnutí o přiznání jakéhokoliv typu důchodu.

Chci přispět na sbírku Místo pro přírodu

Podpořit sbírku Místo pro přírodu: www.mistoproprirodu.cz
Chci proto podpořit bonusem ve výši

Díky Vaší podpoře této sbírky může ČSOP vykupovat přírodně a krajinářsky cenné pozemky a dlouhodobě o ně pečovat. Děkujeme Vám, že jste se rozhodli, spolu s námi, udělat Místo pro přírodu!

Chci podpořit vydávání 7.G

Každý, byť i symbolický, příspěvek posiluje naši nezávislost a pomáhá nám připravovat kvalitní texty. Chci proto podpořit vydávání 7.G sponzorským bonusem ve výši

Darujete-li 1000 Kč a více, zašleme vám začátkem následujícího roku potvrzení a vy si můžete částku odečíst od základu daně. Za váš příspěvek velmi děkujeme.

Vaše údaje

(Proč nám to pomůže?)

* povinné položky

Přeji si platit...

doporučujeme

Nejpohodlnější a nejbezpečnější forma zaplacení pomocí systému ThePay. Jeho prostřednictvím můžete po odeslání objednávky rovnou zaplatit pomocí Vaší platební karty, nebo ze svého internetového bankovnictví.

Tato možnost je dostupná vlastníkům karet Visa či MasterCard, a dále klientům České spořitelny, ČSOB, Raiffeisenbank, Komerční banky, mBank, Sberbank, Fio banky a GE Money Bank.

Na uvedenou emailovou adresu vám během pár dní pošleme variabilní symbol kvůli identifikaci platby. Pak už jen stačí zadat platební příkaz či zajít se složenkou (její vzor je zde) na poštu.


Fakturační adresu si snadno zjistíme sami.

Přihlášení k odběru emailového newsletteru

Váš vzkaz pro 7.G

Odesláním formuláře udělujete souhlas pobočnému spolku Hnutí DUHA - Sedmá generace, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. a také v souladu s GDPR (General Data Protection Regulation), obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů zpracovávala osobní údaje. Více v Zásadách Ochrany osobních údajů.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.