Předplatné: zelenina a ekospotřeba

16. května 2016 /

K předplatnému Sedmé generace si nově můžete se slevou přikoupit otočné kolečko Dobří sousedé – zelenina na zahradě (za 30 Kč)a praktického Průvodce spotřebitele (za 60 Kč). Podrobnosti o předplatném najdete zde. Děkujeme za vaši čtenářskou důvěru. 

Zelenině prospívá, pěstujeme-li ji ve smíšených kulturách. Když jsou některé druhy na záhoně vedle sebe, odhánějí si navzájem škůdce, podporují se v růstu a zlepšují si chuťové vlastnosti. Proč to nevyzkoušet. Otočné kolečko je praktický pomocník – v okénku si nastavíte plodinu a ve výřezu hned vidíte, jak daná plodina ovlivňuje pozitivně nebo negativně svoje sousedy. Zjistíte, že do záhonu brambor je dobré vysadit měsíček nebo že mrkev s cibulí jsou dobří sousedé. Celkem kolečko zobrazuje na obou stranách 40 plodin. Nový dotisk z roku 2016.

Ve výrazně přepracovaném 4. vydání příručky šetrnějšího životního stylu vás autoři a autorky z ekoneziskovek svižně provedou nástrahami nakupování (jídla, oblečení, dámských hygienických potřeb, včetně ne/důvěryhodných ekoznaček), topením, osvětlením, odpady, odhmyzením, pracími a mycími prostředky nebo péčí o děti. Potěší praktické tipy, srovnávací tabulky, hravé ilustrace, spousta užitečných webových odkazů i seznam ekologických poraden. Více se dozvíte na www.ekospotrebitel.cz. Mýdlu s jelenem, octu, tampónům z mořské houby, konopnému oblečení, biobedýnkám, bezobalovým obchodům nebo dřevěným hračkám zdar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.