Prevence rasismu a extremismu

13. května 2013 /

Brno, Muzeum romské kultury, Bratislavská 67. Od 9.00 do 15.30. Rasismus, šovinismus, xenofobie, neonacismus, diskriminace – pojmy, které se skloňují v médiích téměř denně. Rozumíte jim dobře? Na základě čeho projevy nesnášenlivosti vznikají? Jak otevřený jste skutečně vůči jiným národům, rasám či národnostem či obecně odlišnostem Vy? Mohly by se v dnešní době opakovat hrůzy 2. světové války? Jak poznat projevy extremismu? Na tyto i mnohé další otázky dostanete odpovědi na prezenčním kurzu Prevence rasismu a extremismu. Pořádá Aletheia. Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.